Tani certyfikat SSL

0
1372

Zakup certyfikatu SSL jest jedną z niezbędnych kwestii, jeżeli mamy na uwadze bezpieczeństwo naszej strony internetowej. Certyfikat bezpieczeństwa jest swego rodzaju standardem dla wielu stron internetowych, szczególnie tych które zostały stworzone na potrzeby prowadzenia biznesu e-commerce.

Certyfikaty SSL dla stron www

Posiadanie takiego certyfikatu korzystnie wpływa na odbiór naszej strony internetowej przez potencjalnych użytkowników lub klientów, co korzystnie przekładana się na jej renomę. Warto więc zadbać o to, aby nasza strona była wyposażona w certyfikat SSL. Istnieje wiele serwisów, które oferują usługi związane z tworzeniem stron internetowych. Najczęściej za pośrednictwem jednego serwisu możemy nabyć domenę, hosting oraz certyfikat. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy kupować wszystkiego na różnych stronach internetowych. Warto jednak dokładnie przeanalizować różne oferty, ponieważ ceny na wielu stronach mogą się od siebie różnić.

Wiele osób zastanawia się nad tym gdzie zarejestrować swoją domenę lub gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Istnieje kilka stron godnych polecenia, jednak moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są tanie certyfikaty SSL z kru.pl, czyli serwisu który oferuje kompleksowe usługi z zakresu narzędzi potrzebnych do tworzenia stron. Na stronie kru.pl znajdziemy domeny w bardzo korzystnych cenach, pakiety usług hostingowych oraz certyfikaty SSL w różnych wariantach.

Koszt najtańszej domeny w kru.pl to 9.89 zł za rok użytkowania, z kolei najtańszy hosting wordpress kosztuje 9.90 zł. W związku z tym, za cenę nieprzekraczającą 20 złotych mamy wszystko, co niezbędne do stworzenia strony internetowej. Warto zadbać dodatkowo o certyfikat SSL. Można stworzyć stronę bez niego, jednak nie będzie ona wzbudzała zaufania w oczach użytkowników. Serwis kru.pl oferuje różne pakiety certyfikatów SSL, z których najtańszy kosztuje 29 złotych. Certyfikat SSL w kru.pl to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, dlatego warto polecić ten serwis każdej osobie, która poważnie podchodzi do tworzenia stron internetowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here