Skrzynki na jabłka

Współczesny, coraz bardziej wymagający konsument, oczekuje wysokiej jakości produktu. Zjawisko to nie omija rynku owocowo-warzywnego. A co więcej, na tym właśnie rynku, klient szczególnie poszukuje świeżości, doskonałej kondycji towaru, szybkich dostaw.

Udoskonalone opakowania

Plastikowe skrzynki na jabłka są jednym z zasadniczych elementów, które mogą wpłynąć na stan towaru docierającego do konsumenta. Zbieranie owoców bezpośrednio do pojemników z tworzywa sztucznego o perforowanych, lekko elastycznych ścianach, zabezpiecza je przed obijaniem, a w dłuższym okresie czasu przed utratą jędrności i gniciem.Uniwersalne skrzynie na jabłka, eliminują przepakowywnie owoców na całym łańcuchu dostaw, co zarówno przyspiesza proces transportowy jak i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. W konsekwencji produkt może docierać do finalnego odbiorcy prędzej, w dobrej kondycji oraz w higienicznych warunkach.

Poprawa procesu przechowywania

Owoce uprawiane w naszym klimacie, charakteryzują się zwykle krótkim okresem zbiorów. Jednak konsument oczekuje ich dostępności przez cały rok. Skrzynki na jabłka, z neutralnych środowiskowo tworzyw sztucznych, mają znaczący wpływ na poprawę procesu przechowalniczego.Zapewniająca wentylację konstrukcja oraz łatwe usuwanie nadmiaru wilgoci sprawiają, że nowoczesne skrzynie na jabłka doskonale sprawdzają się w magazynach owocowych i chłodniach. Jednocześnie ich podatność na wielopoziomowe piętrowanie, pozwala na ograniczenie wymaganej powierzchni składowej, bez ubocznych skutków w jakości towaru.

Transport do odbiorcy

Postępująca globalizacja sprawia, że zasięg kontaktów handlowych poszczególnych producentów staje się coraz szerszy. Także sadownicy poszukują rynków zbytu w wielu krajach, a nawet na innych kontynentach. Skrzyniopalety na jabłka zastosowane do transportowania owoców na dalsze odległości, mają istotny wpływ na technikę transportu, a tym samym na przyspieszenie dostawy do finalnego odbiorcy.

A w przypadku transportu świeżych owoców na duże odległości, czas może mieć decydujące znaczenie.

Jednocześnie, skrzyniopalety na jabłka o standardowych parametrach, użyte jako pojemniki wymienne, eliminują transport pustych opakowań zwrotnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here